• Ново
Вратоврска Боја Шарени Drawstring Ранец за Жени Мажи Водоотпорен Drawstring Торби за Спорт Салата Перниче за Патување Јога Отворено

Вратоврска Боја Шарени Drawstring Ранец за Жени Мажи Водоотпорен Drawstring Торби за Спорт Салата Перниче за

DEN 383.76
Залиха

Износ

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Додатоци structure One главниот џеб, устата на кесата е отворена и затворена од страна на drawstring, има џеб во внатрешноста, и устата на кесата е отворена и затворена со патентrn This drawstring торба има drawstring дизајн, кој е многу удобен за да го отворите и затворите.ШИРОК СПЕКТАР НА УПОТРЕБА : Оваа торба е Лесни, НО Цврсти.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.★Нашите Drawstring Кеси со новина модели и Лесно да се изврши, тоа е навистина прекрасен подарок идеја за вас.Печати на враќање превозот етикета. ★Дали сте во потрага за некои кеси што може да ви помогне да ги организирате вашите работи добро, слободни раце, намалување на рамото оптоварување додека супер лесен за употреба?На drawstring ранец кеси се во право оние за вас тука.

Декларирани својства

Најдобри предлози