• Ново
Пишам Пиш Рис Бруклин Затајувачите Autographed Крем Мичел & Нес Џерси со Повеќе Натписи - JSA - Autographed MLB Дресови

Пишам Пиш Рис Бруклин Затајувачите Autographed Крем Мичел & Нес Џерси со Повеќе Натписи - JSA - Autographed

DEN 616.80
Залиха

Износ

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Џејмс Spence Автентикација и Fanatics Автентични.Категорија; Autographed MLB Дресови.Пишам Пиш Рис Бруклин Затајувачите Autographed Крем Мичел & Нес Џерси со Повеќе Натписи - JSA Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Пишам Пиш Рис сувенири.Бруклин Затајувачите на сувенири.

Декларирани својства

Најдобри предлози