• Ново
Врамени Џек Хјуз Њу Џерси Ѓаволи Autographed Бела Патот Fanatics Отцепување Џерси - Autographed NHL Дресови

Врамени Џек Хјуз Њу Џерси Ѓаволи Autographed Бела Патот Fanatics Отцепување Џерси - Autographed NHL Дресови

DEN 14399.76
Залиха

Износ

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed NHL Дресови.Оваа џерси е лично на рака потпишан од страна на Џек Хјуз.Тоа е официјално лиценцирани од страна на Националната Хокеј Лига и доаѓа со поединечно нумерирани, подесувате-очигледно некој агол од Fanatics Автентични.За да се обезбеди автентичноста, холограмот може да се разгледа онлајн.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Џек Хјуз сувенири.Њу Џерси Ѓаволи сувенири.

Декларирани својства

Најдобри предлози