• Ново
Лари Птица Потпишан Autographed Swingman ЏерсиЛари Легенда Зелени Celtics UDA

Лари Птица Потпишан Autographed Swingman ЏерсиЛари Легенда Зелени Celtics UDA

DEN 1440.00
Залиха

Износ

Птица има autographed оваа Boston Celtics зелени "Лари Легенда" Swingman џерси во црна боја пенкало.Врамени дресови, врамени фотографии 16 X20 или поголема, итн.Оваа ставка беше рака-потпишан од страна на спортист или спортисти.Но, оној кој има заглавени над сите други беше дадена на него од страна на Селтик Нација.Таа ги опишува неговите способности како играч и траен наследство тој го остави не само за градот Бостон, туку на светот на кошарката на глобално ниво.Ве молиме имајте предвид - Забрзан Превозот не е достапна на поголем/потешки предмети.Големина/Тип на Производ : Оваа ставка не е нумерирани.Овој објект доаѓа како на сликата.Лари Птица беше дадено многу прекари текот на неговата кариера.Клиенти со повеќе враќа, може да се наплаќа 15% restocking надомест за без грешка наредби.

Декларирани својства

Најдобри предлози