• Ново
GOFLAME 6ft Prelit Божиќ Половина Дрво, Вештачки Половина-Форма Елка со Премиум ПВЦ Игли и Здрав Метал Стојат, 8 Светкави Режими на Новогодишни Елки, за Одмор Внатрешна Деко?

GOFLAME 6ft Prelit Божиќ Половина Дрво, Вештачки Половина-Форма Елка со Премиум ПВЦ Игли и Здрав Метал Стојат,

DEN 1559.76
Залиха

Износ

Густа Гранки и Реални ПВЦ Игли : иглите на оваа елка се направени од премија на животната средина-пријателски ПВЦ, што е апсолутно безбеден за употреба и го прави да изгледа пореално.Покрај тоа, 427 гранка совети ќе ви помогнат емулира со полно работно тело вистински борови дрво. 8 Режими на Блицот : Нашата елка има богата режим на блиц, вклучувајќи чешел, во бранови, стабилен на, бавно избледи и повеќе, кои можете да изберете различни начини да се создаде различни атмосфери и ефекти, според вашите потреби.Тоа ќе биде совршен за партиите, queuing (ред, фестивали и барови, итн.Исклучителна форма : Половина на дизајн ги исполнува потребите на корисниците во домот или во изложбата област.Половина од елката може да се вклопи во ѕидот совршено, заштедува простор, без губење на вистинската боја на елката.Тоа може да биде одличен декорација на вашиот дом.Здрав Метал Стојат : Опремен со здрав железо стојат, оваа елка е стабилна и трајни производи за долг животен век.Во споредба со евтини пластични стојат, нашите метал штанд ќе се обезбеди дрво со поголема поддршка и рамнотежа, држење тоа стои исправено и спречување на кршење.Лесно да се Соберат и да ги чува : Доаѓа со јасна и кратка инструкција, овој 3-дел елка е лесно да се соберат, расклопување и продавница.Кога имате едноставно собраа тоа, може да се шират сите гранка совети целосно да се направи елката повеќе вистинска и целосна.Големина : 6 FT.

Декларирани својства

Најдобри предлози