• Ново
20.5 Сите Што Блеска Мушка Златен Сјај Елка Табела Оркестарот - cc

20.5 Сите Што Блеска Мушка Златен Сјај Елка Табела Оркестарот - cc

DEN 2234.40
Залиха

Износ

Темно.Пред дрвото е украсена со сјајот и зрнца и назад е чиста сјај.Злато glittered дрво украсени со јасни и бисер монистра.Совршен за додавање на некои искра на вашиот одмор маса или декор.Се препорачува за внатрешна употреба; може да биде реверзибилна.Монистра се одржа во место со метални токи иглички.Димензии : 20.5"H x 5"W x 12"D. Материјал(s) : пена/од пластика/метал.

Декларирани својства

Најдобри предлози