• Ново
#3 x 1/2 Рамна Глава Countersink Солидна Месинг Дрвени Завртки Филипс Вози Количина 100 - Неискористени, Неоштетени Објект

3 x 1/2 Рамна Глава Countersink Солидна Месинг Дрвени Завртки Филипс Вози Количина 100 - Неискористени, Неоштетени

DEN 580.80
Залиха

Износ

#3 x 1/2" Рамна Глава Countersink Солидна Месинг Дрвени Завртки Филипс Вози Количина 100. Материјали кои се произведени според висок технолошки стандарди.Производи предности лежат во широк спектар на апликации во поглед на трајност.За широк спектар на апликации, како што се изградба или инженерство на мебел или транспортните објекти. #3 x 1/2" Рамна Глава Countersink Солидна Месинг Дрвени Завртки Филипс Вози Количина 100.

Декларирани својства

Најдобри предлози