• Ново
XINRUAN Елка Topper 10 Компјутери/многу Вештачки Борови Иглички Божиќ Дрво Оркестарот Игла Мешани Branchs Божиќ Украс Нова Година Дома Материјали за Божиќ Дрво Блузи (Боја : Д?

XINRUAN Елка Topper 10 Компјутери/многу Вештачки Борови Иглички Божиќ Дрво Оркестарот Игла Мешани Branchs Божиќ

DEN 396.00
Залиха

Износ

100% нови.Материјал : ПВЦ.Големина : прибл 4 CM.Боја : Покаже како слики.Најдобри Божиќ Украси : елката topper светлина носи совршен Божиќ.Таа е погодна за декорација куќи, партиите или решетки.Тоа е најдобар подарок за семејството, пријателите, особено за децата. 100% нов Материјал : ПВЦ Големина : прибл 4 CM Боја : Покаже како слики Соодветни за трговски центри, хотели, семејства, барови, синџир продавница декорација, зголемување на празнична атмосфера.Пакет : 10* Божиќ Дрво Оркестарот Забелешка : 1.Поради светлина и други причини, може да постојат разлики во бојата. 2.Како прирачник мерења на локации, може да се 1-2cm должина разлика.Тоа може да се користи не само за Божиќ дрво декорација, но, исто така, одлично за трговски центри, партии, клубови, дневни соби, бар и декорација, или, пак, како најдобриот подарок за вашиот љубовник, пријатели, колеги.

Декларирани својства

Најдобри предлози