• Ново
Canon EOS 5D Mark IV 30.4 MP CMOS Дигитални SLR Камера со 3.2-Инчен LCD екран со EF 24-105mm f/3.5-5.6 is STM Леќа и EF 50mm f/1.8 STM Леќа - Wi-Fi-От (Уверение Обновена)

Canon EOS 5D Mark IV 30.4 MP CMOS Дигитални SLR Камера со 3.2-Инчен LCD екран со EF 24-105mm f/3.5-5.6 is STM

DEN 3863.76
Залиха

Износ

Оваа гама поставување им помага на корисниците фотографирање со проширена динамички опсег од 800%, или 12 запира.Како резултат на производот вклучува сите релевантни додатоци, доаѓа со минимум 90-ден гаранција, и може да пристигне во генерички кутија.8 да f/22 - Оптимизиран Леќа Облоги - STM БОЛЕСТ Моторни Поддржува Филм Серво AF - Најдобро за портрети во различни услови на осветлување. Canon EF 24-105mm f/3.6 IS STM Леќа (Уверение Обновена) EF 50mm f/1.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Исто така, тоа дава ширина за работа со снимки во пост-продукција во текот на боја оценување.8 STM Lens Sandisk 32 Gb Class 10 Мемориската Картичка Канон Оригиналниот ЛП-E6 Батеријата Оригинални Canon LC-E6 Апарат Canon Оригинални Вратот Рака.Само продавачи кои се сретне со високи перформанси бар може да понуди Заверена Обновена производи .Овој Канон Камера Пакет Вклучува : Canon EOS 5 D Mark IV тело со EF 24-105mm f/3.

Декларирани својства

Најдобри предлози