• Ново
Професионални во Уво Слушалки 3,5 мм во Уво Слушалка за Телефон Стерео Бас Слушалки Метал Жичен Слушалка HiFi Слушалки Микрофон

Професионални во Уво Слушалки 3,5 мм во Уво Слушалка за Телефон Стерео Бас Слушалки Метал Жичен Слушалка HiFi

DEN 1476.00
Залиха

Износ

МОЌЕН ВОЗАЧИ &алуминиумски ЛЕГУРИ ДОМУВАЊЕ : е брилијантно конструиран со надградена со висок квалитет динамичен возачи кои пумпа надвор моќен длабок бас и избалансиран јасни mids и издигнувања,чувствувате аудио перформансите, исклучително точни слушање искуство.УДОБНО ВЕРТИКАЛЕН АГЛЕСТА ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : На вертикален аглеста уво фитинзи природно се совпаѓаат со вашето уво канали. 5 групи на вклучени уво ракави големини се обезбеди соодветна одговара за сите.Тие се попријатно и помалку шанси да падне, за ослободување можете да уживате во вашата музика.ИНТЕЛИГЕНТНА ВО ЛИНИЈА ДАЛЕЧИНСКА КОНТРОЛА : Во согласност со далечински управувач е погодно наоѓа овозможувајќи ви да лесно контрола на јачината на звукот, одберете songs, и се повикува.ПОВЕЌЕ ФЛЕКСИБИЛНИ & ТРАЈНИ КАБЕЛОТ : На празен TPE кабелот со трајни кислород-free) бакарна жица вметната со рака, овој процес се произведува повеќе издржливи и подолготраен кабелот.3.5 mm злато позлатен приклучок на крајот за сигурен конективност.Слушалки се широко компатибилен со i Phone SE/ 6/6s/6 Плус/6s Плус/5/5в/5s, i Pad Mini, i Pad Воздухот, i Pod touch 5,i Pod Nano 7,Samsung Галакси, Android паметни телефони и таблети, Windows уреди, и сите популарни музички уреди со приклучок за слушалки ,Слушалки слушалки доаѓаат со 1 година гаранција.

Декларирани својства

Најдобри предлози