• Ново
Безжична-Earbuds Weetla IPX7 Водоотпорни Слушалки Спорт Вистински Безжична Bluetooth Слушалки, Анти Капка Уво Крило,Длабок Бас, уво пупки 30H Полнење мини Кутија 5.2 Bluetooth TWS HD Микр?

Безжична-Earbuds Weetla IPX7 Водоотпорни Слушалки Спорт Вистински Безжична Bluetooth Слушалки, Анти Капка Уво

DEN 959.76
Залиха

Износ

(не се погодни за пливање).2 технологија. 2 пара на уво перки и 5 парови на уво капи (S/M/L size) ве Молиме обидете се со различни големини на уво првите чаши за подобро искуство.Answer : ___________________________ Note : Не се погодни за пливање.Поддршка HSP, HFP, со A2 DP, AVRCP.

Декларирани својства

Најдобри предлози