• Ново
SouiWuzi DIY Earring Куки Earring Кука Поставите DIY Накит Одлуки за Полнење со 925 Sterling Silver Уво Жици Гума Earring Грбот за DIY Накит Одлуки 250pcs

SouiWuzi DIY Earring Куки Earring Кука Поставите DIY Накит Одлуки за Полнење со 925 Sterling Silver Уво Жици

DEN 873.60
Залиха

Износ

Лесен за користење : Нашата earring кука поставите имаат отворен око, па лесно можете да се поврзете скок циклуси, синџири или приврзоци.Кога ќе се направи, само да ги затворите очите отворањето со клешти.Лесно да се поправи : задниот дел од овие кука обетки спречува обетки од лизгање и ви држи во домот.Цел : По додавање на други омилена декорација, можете да го користите diy earring куки да се направи свој посебен обетки или поправка на старите обетки.Earring картичката : На earring картичка е направен од kraft на хартија, има еколошки, рамна површина, и е лесно да се носат и екранот.Уво куки : Sterling silver earring куките се направени од 925 фунта сребро, на earplug се прави на транспарентен силикони, меки и удобни за носење, безбедно.Description You ќе добиете 100 сребро earring куки, 100 транспарентен earring безбедност грбот и 50 earring картички.Можете да направите 50 пара на обетки себе.Фунта сребро earring куките се направени од 925 фунта сребро, и задниот дел на обетки се прави на транспарентен силикони.Тоа е мек и удобен за носење, безбедно и не одговора на многу чувствителна кожа.Features Earring кука set-Боја : Како што е прикажано.-Материјал : Метал,Силикони.-Големина : Уво кука : 1.8x1.9 cm/0.71x0.75 инчи.Earplugs : 0.54x0.5 cm/0.21x0.20 инчи.Спецификации : Earring кука сет вклучува основни материјали кои се потребни за DIY обетки.100 * silvered earring hook100 * силикони earplugs50 * екран хартија.

Декларирани својства

Најдобри предлози