• Ново
Накит Одлуки - 100 Gunmetal Позлатен Месинг 14mm Leverback Earwires со Јамка Обетки

Накит Одлуки - 100 Gunmetal Позлатен Месинг 14mm Leverback Earwires со Јамка Обетки

DEN 1580.16
Залиха

Износ

Обложено месинг, 14x13mm leverback со обична отвори циклусот.Leverback earwires со позлата имаат unsoldered јамка за фитили embellishments.Leverback earwires се дизајнирани со поширок отвор и силна шарки затворање за трајност со стил. *Ве молиме да се разгледа актуелната големини дадени во листата како слики се генерално зголемена да се покаже детали.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% цврст и здрав материјал. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ : Ние сакаме да бидат задоволни со нашите накит правење на резерви колку што тоа го правиме.Ако не сте задоволни со нашата производи за било која причина, ве молиме вратете ги производите за нова замена или целосно враќање на средствата.Ние нудиме широк избор на високо-квалитетни монистра и други накит правење на резерви.Ние сакаме нашите клиенти, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем ви се исполнат.

Декларирани својства

Најдобри предлози