• Ново
Jmount Плоча се Залага за Приказ - 3 Инчен Плоча Држач на Екранот Стојат + Метална Рамка Носителот Застане за Слика, Декоративни Плоча, Книга, Фото Easel (2 Парчиња), Црна, 3 x 3

Jmount Плоча се Залага за Приказ - 3 Инчен Плоча Држач на Екранот Стојат + Метална Рамка Носителот Застане

DEN 239.76
Залиха

Износ

Ова јадење стојат стил држи плоча поблиску до површината без лизгање и ѓубрето над, обезбедува вашиот колекции безбедно и на фокусна точка.Црна боја мат обложени површината и едноставен дизајн се вклопува во многу добро со повеќето работни станици.Овие плоча екранот easels се добро направени , метална жица се чисти и уредни.СОВРШЕН ЗА СТАБИЛНОСТ : Здрав, ниво и добро изградена послужавник стои.Непречено метал екранот стојат претвора вашиот парче во модерна дисплеј со својот елегантен, чист изглед.Трибините се светлина мрзнување може да се направи фокус на вашиот showpiece и не се Екранот Стојат!Може да се користи за да прикаже разни предмети Направени од квалитетот Iron Material : Iron Type : приказ stand Color : Black Size : 3"( Максимална : 7.8 cm)е применливо дијаметар 3 и Премиерот; 9 и Премиерот;Висина.ЕДНОСТАВЕН, НО ЦВРСТИ ПЛОЧА СТОИ : 6 Инчен декоративни плоча стои одговара за објектот на 5" ~ 14" Висина / Дијаметар, Усна Длабочина : 1".Стабилна форма, Анти-стареењето и Долг животен век.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Оваа слика носителот застане е дизајниран со strudy и висок квалитет на железо.Тоа го направија од добар квалитет на железо, што ги прави здрав со квалитетот finish Can се користи за да прикаже разни предмети, како што се : плочи, фото рамки, плакети, трофеи, книги, карти и сл.Непречено метал стојат претвора вашиот парче во модерна дисплеј со својот елегантен, чисти изглед,Тие се направени од добар квалитет на железо, може да се користи за да прикаже разни предмети, како што се : плочи, фото рамки, плакети, трофеи, книги, карти и сл.Совршено се вклопуваат за да се прикаже вашиот дело!Едноставен и елегантен начин може да се направи фокус на вашиот showpiece и не се екранот стојат.

Декларирани својства

Најдобри предлози