• Ново
JJHXSM Екранот Стојат 2 парчиња Блек Метал Екранот Стојат Екранот Рамка Метална Плоча Рек Плоча Екранот Стојат Слика Easel

JJHXSM Екранот Стојат 2 парчиња Блек Метал Екранот Стојат Екранот Рамка Метална Плоча Рек Плоча Екранот Стојат

DEN 239.76
Залиха

Износ

Пакување : 2 прикаже полици.Материјал : Направен од дебел метал материјал, издржлив.Големина : 3-инчен мала плоча држач може да се приспособат на мали објекти со висина/дијаметар на 3" до 9" и усна длабочина на 1.25".Елегантен и едноставен дизајн : Едноставен железо дизајн, ги красат вашата трпезариска маса, совршен мат црна боени да се подобри квалитетот.Може да се користи како декоративни одбор стојат, easel, фото рамка или екранот се залагаме за уметнички дела, мали одбор или други украси.Можете да ги користите овие прикаже полици за да се прикаже вашата колекција во кујна, соба, канцеларија, банкет сала или салон.Спецификација : Боја : Црна Димензии : 3 инчи различни употреба сценарија : тоа може да биде ставен во студијата, дневна соба, спална соба, канцеларија, кујнски и други места каде што тоа е потребно за декорација, складирање, прикажување, итн.Широко се користи : слободно и уредно прикажување решетката е добар избор за ставање на примероци, мобилни телефони, таблети, фотографии, книги, дневници, записи, фото албуми и слично.Пакување : 2 прикаже полици.

Декларирани својства

Color:
Black
Size:
3 inches
A variety of usage scenarios:
it can be placed in the study, living room, bedroom, office, kitchen and other places where it is needed for decoration, storage, display, etc.
Widely used:
The free and tidy display rack is a good choice for placing specimens, mobile phones, tablets, photos, books, diaries, records, photo albums, etc.
Packing:
2 display racks.

Најдобри предлози