• Ново
Emoh (4 Парчиња) Акрилик Книга Екранот Стојат ,Готвачот Носителот 4 x 5 Инчен Јасно Акрилик Пластични Екранот Easel, Јасно Таблета Држачот за Прикажување на Слики,Книги,Му?

Emoh (4 Парчиња) Акрилик Книга Екранот Стојат ,Готвачот Носителот 4 x 5 Инчен Јасно Акрилик Пластични Екранот

DEN 1776.00
Залиха

Износ

✔️ Совршен Приказ - дизајн на публикации е разумен и агол е соодветен, што може да се направи на книги падне назад, и публикации ќе не биде премногу права или премногу ниски да падне како и другите. ✔️ Ве молиме Отстранете ја ЗАШТИТНАТА ФОЛИЈА -Овој производ е многу удобен, и може да се користи веднаш кога се примени.Тоа е голем стан база, која може да се stably ставени на маса и е лесно да се движите и да ја наместите. ✔️ Мулти-користете Сценарија -Emo H Акрилик Книга Стои одличен за книги, врамени,мали уметнички дела и слики или други лица во вашиот дом,канцеларија,продавница,училиште ,ќе биде голема резервната да се прикаже вашиот уникатна колекција. ✔️Супериорен Јасно Акрилик : Направен од Високо-квалитет акрилик материјал за снабдување со долги-трајни сила и употреба, лесни, но се загрози-отпорни, совршен за прикажување и заштита на содржината од гребнатини, дамки, и солзи. ✔️ 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање-Emo H гаранција 30 дена пари назад, ако имате било какви проблеми со квалитетот!Секој акрилик екранот купување доаѓа со целосна гаранција за квалитет !.Emoh (4 Парчиња) Акрилик Книга Екранот Стојат ,Готвачот Носителот 4 x 5 Инчен Јасно Акрилик Пластични Екранот Easel, Јасно Таблета Држачот за Прикажување на Слики,Книги,Музика Листови,Тетратки,Цд-а.итн.

Декларирани својства

Најдобри предлози