• Ново
24 Пакет Мини Easels, Картичката се Залагаме за Бејзбол Спортски Тргување Картички, Фото Екран (3 Инчи, Јасно Пластика)

24 Пакет Мини Easels, Картичката се Залагаме за Бејзбол Спортски Тргување Картички, Фото Екран (3 Инчи, Јасно

DEN 215.76
Залиха

Износ

Мали Easel Стојат : Прикажи ги исклучите вашиот фото колекција, уметнички, спортски тргување картички, или колекционер на плочи дома или на работа со овие убави мини easels.Мулти-Цел : Користење на easels како фото залага за табела екранот или да се одржи место картички и табела број на свадби, банкети, и специјални настани.Висок Квалитет : јасно акрилик стојат поставени се изработени од квалитетни пластични материјали кои се цврсти доволно да се одржи мали плочи, coasters, или обоени камења.Димензии : Секој бејзбол картичка стојат мерки околу 3 инчи висок.Она што се Вклучени : Вклучува 12 трговски картичка екранот стои.

Декларирани својства

Најдобри предлози