• Ново
VELIHOME 4/6/7/8/10/12Inch Железо Заградата Екранот Стојат Уметност Фото Слика Рамка за Сад Плоча Книги Картичка

VELIHOME 4/6/7/8/10/12Inch Железо Заградата Екранот Стојат Уметност Фото Слика Рамка за Сад Плоча Книги Картичка

DEN 191.76
Залиха

Износ

1. Тие може да се користи за да прикаже разни предмети. 2. Погоден за прикажување панели, слика рамки, плакети, трофеи, книги, карти, итн. 3. Направен од висок квалитет на железо материјал, издржлив. 4. Овие трибини се расчисти со светлина мрзнување да се задржи фокусот на вашиот дисплеј објект наместо да застане. 5. Идеален за домашна кујна стојат или објект на екранот.Функција : Тип : Bracket Material : Железо Големина : 4/6/7/8/10/12 Inch(Изборен)Број : 1 PCDescription : 1. Тие може да се користи за да прикаже разни предмети. 2. Погоден за прикажување плочи, фото рамки, плакети, трофеи, книги, карти и сл.3. Направен од висок квалитет на железо материјал, издржлив.4. Овие трибини се расчисти со светлина мрзнување со цел да се задржи фокусот на вашиот showpiece и не стои.5. Одличен за домашна кујна стојат или објект на екранот.Известување : Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја.Ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење . 1 x Железо Заградата.

Декларирани својства

Најдобри предлози