• Ново
Baoblaze 2X Железо Екранот Стојат, Црно Железо Плоча Држач се Залагаме за Прикажување на Слики, Плочи, Книги,Весници, Списанија и Уметностите

Baoblaze 2X Железо Екранот Стојат, Црно Железо Плоча Држач се Залагаме за Прикажување на Слики, Плочи, Книги,Весници,

DEN 959.76
Залиха

Износ

- Убаво дизајниран екранот стои дека се соодветни за домови, бизнис, или во салонот употреба.Дали тоа да биде некоја книга, фото албум, или едноставно документ, оваа прилагодливи црно железо екранот стојат со сигурност да се добие работа.Убаво дизајниран екранот стои дека се соодветни за домови, бизнис, или во салонот употреба. - Дали тоа да биде некоја книга, фото албум, или едноставно документ, оваа прилагодливи црно железо екранот стојат со сигурност да се добие работа.Прави одлична списание и книга приказ за книга продавница.Функции како плоча држач easel за вашиот уникатен колектори плочи, уметнички дела, или други рамни предмети. - Ова застане за да ви овозможи да се прикаже она што го сакате во она што агол сакате без да се грижиш за ништо уривање.Оваа застане за да ви овозможи да се прикаже она што го сакате во она што агол сакате без да се грижиш за ништо уривање.Направена од светлината уште трајни црно железо материјал.Повеќе Апликации - железо носителот стојат може да се прикаже плочи, фотографии, книги, уметнички дела, слика рамки, мал готвачите, easel, карти, мобилен телефон, збирки, минијатури, итн.Дали сте во потрага за оние елегантни модерни свадба додатоци или партија планирање материјали?Од овие се генијално решение за дома декор или свадба декорација.Ви благодариме!Имаме долгогодишно искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.Прави одлична списание и книга приказ за книга продавница.На високи црни железо екранот стојат со заоблен елегантен дизајн одговара за голем број домашни и проектни користи.

Декларирани својства

- Material:
Iron
Package Includes:
2 Pieces Iron Display Stand :
Please allow slightly difference due to manua l measurement. :
Color may be slightly different since different monitor. Thanks! :
We have many years of experience in selling merchandise online, we are focus on providing best product and service to customers. :

Најдобри предлози