• Ново
JUULLN 1.7 m Цврсто Дрво Easel, Прилагодлив Мулти-Агол, Внатрешна Употреба и за Возрасните, Бука, Мултифункционален Дисплеј Стојат

JUULLN 1.7 m Цврсто Дрво Easel, Прилагодлив Мулти-Агол, Внатрешна Употреба и за Возрасните, Бука, Мултифункционален

DEN 5490.48
Залиха

Износ

Производ големина : 66*170cm.Пати до кога не се во употреба, тоа лесно може да се прилагоди на различни позиции, за да одговараат на вашите сликарство стил.Прилагодливи ногарки кои се идеални за областа користи, прилагодува на нерамни земјата, и да не се лизга база обезбедува поголема контрола перформанси.На easel е направен од еукалиптус и има висока густина и единствен текстура за издржливост.Име на производ : Кревање и демонтирање easel Product големина : 66*170cm Product материјал : Beech Installation : собранието required Card големината на рамката : може да се смести во 130cm рамка.

Декларирани својства

Најдобри предлози