• Ново
Том Форд Soleil Блан 30ml 1 Мл

Том Форд Soleil Блан 30ml 1 Мл

DEN 3385.92
Залиха

Износ

База белешки : Килибар, benzoin , боб тонка, Кокос.Срцето белешки : Ylang Ylang, Тубероза, Јасмин.Топ белешки : Фстаци, Розев бибер, Cardamom , Бергамот.Шише : 30 ml 1.0 ОЗ.Неочекувано.Спарно.Зависност.Сончевиот, флорални килибар unapologetically зрачи со извршување на сонцето и луксузни што ги дефинира soleil.Клучни забелешки : бергамот, cardamom масло, orpur, фстаци, спогодба, ylang ylang, comores острови, benzoin екстракт, orpur, коко de mer, спогодба.

Декларирани својства

Најдобри предлози