• Ново
CUPSHE Жените Едно Парче Костим за капење Оглавник Фрлам Вратот Ruched Стомак Контрола на костими за Капење

CUPSHE Жените Едно Парче Костим за капење Оглавник Фрлам Вратот Ruched Стомак Контрола на костими за Капење

DEN 695.76
Залиха

Износ

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Ткаенини : 80% Chinlon, 20% Spandex.Дизајн : Оглавник Фрлам Костим За Капење, Ruched Пред Се, Цветни Печатење.За Купот Стил : Со Поместена Чаши.Моделот е еден од Еден Вид - Точниот Модел ќе го Добиете Ќе Биде Малку Поинаков Од Оној што е Прикажано.Облека За Нега На : Редовно Миење.Препорачувам со Ладна Вода.Не Користите Кајгана.Не Собори Сува.Повод : Најдобар Одмор Подарок за Мајка, Сопруга, Пријателка или Жените, Што го сакаш.Совршен за Тропски Одмор, Лето, на Плажа повторно одење на песок со вашиот омилен пијалок во рака, овој костим за капење, ќе се осигура дека вие се чувствувате удобно.Црвената Лента и Флорални Еден-Парче Костим за капење е направена за вас.Оваа whimsical костим за капење е совршена комбинација на нашите две омилени отпечатоци - ленти и цветни!Карактеристики додворувања оглавник силуета со себе врски за совршено се вклопуваат.Додадете некои цветни талент за вашата колекција костими за капење со овој Црвено Флорални и Црна Ruched Еден-Парче Костим за капење.Овој костим за капење е совршен за жени во потрага да се привлече вниманието од колковите како светлина цветни печати привлекува окото и ruching на страни flatters на долниот дел од телото.Нашите Вратот Оглавник Еден-Парче Костим за капење е совршена комбинација на нашите омилени print - Leopard!Оваа оглавник костим за капење има слегување деколте и shirring на фронтот за додворувања силуета.

Декларирани својства

Најдобри предлози