• Ново
Електрични Градите Пумпа, UTOBY Батерија Преносни Двојно Пумпи Нега на Доењето Пумпа Болка-Слободен Силен Вшмукување Моќ за Мајчино Млеко Вшмукување и Градите Масаж?

Електрични Градите Пумпа, UTOBY Батерија Преносни Двојно Пумпи Нега на Доењето Пумпа Болка-Слободен Силен Вшмукување

DEN 911.76
Залиха

Износ

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 【Безбедно s хранење модели и се зголеми комфорот & производството на млеко.Екранот на допир интерфејс е јасно функции и лесно ракување.Секој клик на ↑ или ↓ копчето, интензитетот промена ниво прикажани на екранот е ниво 1. Стандардното работно време е од 30 минути,над која градите пумпа автоматски ќе се исклучи.

Декларирани својства

Најдобри предлози