• Ново
Maymom Компатибилен 24mm Страната & Duckbill Вентил за Спектри S1 Спектри S2 Breastpump Не Оригиналниот Спектар, S2 Додатоци Не се Оригинални Спектри Пумпа Делови Замени Спектри Duckbi

Maymom Компатибилен 24mm Страната & Duckbill Вентил за Спектри S1 Спектри S2 Breastpump Не Оригиналниот Спектар,

DEN 479.28
Залиха

Износ

Помалку правец на паднатите шишиња.Тешки изградба.Со години, слушаме мајки глас за изменуваат, удобен и лесен - за - користење на алатки.Таа е ангажирана во иновациите серија на РЕЗЕРВНИ ПУМПА ДЕЛОВИ КОМПАТИБИЛЕН со Medela, Спектри, Ameda, Avent, Hygeia градите пумпи, вклучувајќи прирабница, цевки, duckbill вентил, backflow заштитник (краток матични, долго стебло и средни матични), збирка шише, breastshield конвертор, млеко складирање торба адаптер, како и различни видови на адаптери за да мост различни системи на името на брендот градите пумпи.Тестирани од страна на независни лаборатории за безбедност.

Декларирани својства

Најдобри предлози