• Ново
3-во-1 Електрични Затворен Скара + Griddle, Реверзибилна Не-Стап Плочи, со 2 Готвење Зони Прилагодлива Температура (Црна боја), кои се Продаваат од страна на VCF

3-во-1 Електрични Затворен Скара + Griddle, Реверзибилна Не-Стап Плочи, со 2 Готвење Зони Прилагодлива Температура

DEN 3594.48
Залиха

Износ

Не-стап површина, ви овозможува да совршено готвење, без оглед на она што ќе се направи, и тоа е забавна активност за возрасни и за деца!Скара и Griddle Комбо Направи омилени комбинации, како стек и јајца без сите тави.Неверојатно е прилагодлива, на 3-Во-Едно Скара/Griddle функционира како затворен скара, како griddle или како скара и griddle комбо.Vicfans е само за името на нашата продавница и да не претставува производ, бренд.На nonstick плочи се соберат и да се исцеди вишокот на маснотии во центарот канал.Спецификации на Боја : Црна Материјал : Алуминиум Објект Димензии : 12.71 инчи (Dxšxv), Точка Тежина : 9 Килограми.71 инчи (Dxšxv) Точка Тежина : 9 Килограми Wattage : 1400 w Материјал тип слободни : BPA Free.3-во-1 Готвење Сестраност : Целосна griddle, целосна скара, половина скара/половина griddle.Уживајте во ресторан-квалитет на резултатите што сакате со три-во-едно готвење функционалност ви треба.Двострано, машина за миење Садови Безбедно, Отстранлив Плочи Griddle-мазна, од една страна и билатерален за бразилецот од друга страна, на PFOA-бесплатно, nonstick плочи брзо брзо во и надвор за лесно прилагодување и отстранување.Одличен за Секој Оброк : Од палачинки, јајца, сирење на скара сендвичи, француски тост, bacons, да стекови, пилешко, хамбургери, quesadillas и повеќе, 1400 W големи griddle електрични е идеален за семејни оброци, партии, забавна, или готвење различни видови храна. 2 Готвење Зони : 2 готвење области со независни, прилагодлив топлина и центар маснотии канал со капе лента под.Отстранлив, машина за миење садови безбедно маснотии фах прави исчисти лесно.Маснотии Канал и Фах Задржи вкусот и масти надвор.

Декларирани својства

Најдобри предлози