• Ново
XNDCYX Teppanyaki Griddle Електрични, Електрични Griddle Nonstick 1400-1700W Голема Палачинка Griddle Електрични Teppanyaki Табела Врвот за Семејството Кампување, 5-Ниво на Контрола, Црна,крупните

XNDCYX Teppanyaki Griddle Електрични, Електрични Griddle Nonstick 1400-1700W Голема Палачинка Griddle Електрични

DEN 1199.76
Залиха

Износ

ЕЛЕКТРИЧНИ TEPPANYAKI СКАРА-Ова Големи Teppanyaki Грил Плоча има hotplate готвење површина која мерки 40 см x 23cm/48x27cm/67x28cm.На скара, исто така, има кул допир на менувачот што значи дека е целосно пренослив, совршен за кампување патувања, затворен скара и многу повеќе. 5-НИВО ПРИЛАГОДЛИВИ ТЕРМОСТАТ : Опремен со термостат; едноставно вклучете го и поставете на топлинска сонда на вашиот саканата температура за зеленчук, морска храна, стекови, сланина, палачинки, omelets, сирење на скара и многу повеќе.На дури и-систем за греење може да се избегне врел.НЕ-СТАП ПОВРШИНА : станот алуминиум топла плоча е завршена со слој значењето многу малку масло се потребни за да започнете.Додека масло капе лента фаќа вишокот далеку и масла од вашата храна.Во споредба со традиционалните скари, електрични griddle се повеќе еко-пријателски и не генерира штетни цигарите или предизвикува пожари.КОМПАКТЕН И ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Корисна и компактен дизајн зема речиси и да нема простор и лесно да се чува во кабинетот.Nonstick обложување и мазна површина за лесна за готвење и чистење.Електрични griddle е вашиот МОРА да се ИМА за помали кујна.ШИРОКО се КОРИСТИ - тоа може да се користи секаде постои електрична енергија.Користите дома, во кујната, во заштитени простор во градината или да преземе на одмор да се готви неверојатен само-грижеа оброци.Answer : ___________________________ Note : Средни и големи 1400 w, крупните 1700 watts.Големина : екстра големи+Десет додатоци.

Декларирани својства

Најдобри предлози