• Ново
Хамилтон Плажа 3-во-1 Електрични Затворен Скара + Griddle, 8-Служат, Реверзибилна Nonstick Плочи, 2 Готвење Зони со Прилагодлива Температура (38546), Црна

Хамилтон Плажа 3-во-1 Електрични Затворен Скара + Griddle, 8-Служат, Реверзибилна Nonstick Плочи, 2 Готвење

DEN 1559.76
Залиха

Износ

Двојно Готвење Зони : 2 Готвење Области Со Независни, Прилагодлив Топлина и Центар Маснотии Канал Со Капе Лента Под.Подготви апетитот оброци и награда вашето непце, без масти и масла од пржење или mushiness што доаѓа со microwaving.3-во-1 Готвење Сестраност : Целосна griddle, целосна скара, половина скара/половина griddle.Две готвење области со индивидуални, прилагодлив топлина контроли ви овозможува да го подготват целиот оброк одеднаш.Се готви за Една или Семејство : Големи 180 Квадратен Инч Површината Готвачи до 8 Порции за Семејството Оброк.Ткаенина Тип : Метал.Уживајте во ресторан-квалитет на резултатите што сакате со три-во-едно готвење функционалност ви треба.Реверзибилна плочи вклучуваат griddle на 1 страна и скара на другите.Започнете savoring идејата на гурманските лесно готвење со флексибилност на Хамилтон Плажа сите-во-1 скара/griddle.Одлична за Појадок, Ручек и Вечера : Од Палачинки, Јајца и Сланина за Појадок, да Сирење на Скара и Топли Сендвичи за Ручек да јадења на Скара, Стекови, Хамбургери, Пилешко, Риба, Пица, Зеленчук и Повеќе, Тоа Може да Се Користи за Било кој Оброк.Вклучени Компоненти : Машина За Миење Садови Безбедно Масти Лента.Центарот маснотии канал и фах ги отстранува вишокот на маснотии и ги намалува хаос.

Декларирани својства

Најдобри предлози