• Ново
Делукс Електрични Griddle Nonstick, Преносни 35 Екстра Голема Палачинка Griddle Со Капе Лента, 2000W Водоотпорен Електрични Griddle 5-Ниво Прилагодлива Температура за Палачинки, Хам?

Делукс Електрични Griddle Nonstick, Преносни 35 Екстра Голема Палачинка Griddle Со Капе Лента, 2000W Водоотпорен

DEN 1792.80
Залиха

Износ

✔ Тоа Е Идеален За Месо И Зеленчук Како Што Browns Храна Од Надвор, Додека Чувајте Го На Влажна И Готви На Внатрешноста.Идеална електрични griddle за или семејството или партии!✔ Обилната храна може да се додаде на тоа со висока ефикасност со пространа големина од 35" 9".【ПРИЛАГОДЛИВИ ТЕРМОСТАТ】На 2000 W брзо топлина-up nonstick електрични griddle со 5-чекор температура прилагодливи knob ви овозможува да ја прилагодите на готвење температура помеѓу 210°F и 460°F, која е погодна за пржено јајце, бифтек, палачинка, и скара.Бара само малку маснотии за потоа-стап површина, а со тоа за производство на здрава храна.Спецификација : ● Напон И Power L : 120 V~60 Hz, 1500 W● Дебелината На Скара : 0. 【УЖИВАТЕ во ВКУСНИ СКАРА ХРАНА НАСЕКАДЕ】НАС локални акции и превозот преку "Федекс" / USPS; дизајниран монтажни кабелот за напојување додава повеќе погодност за вас за да го носат овој nonstick griddle лесно каде било во ваша корист.Тоа доаѓа со 6 стружење уред и 2 не-стап јајце пржење модели, правејќи се дека секој може да уживате во задоволството на готвење.Во тенџере тело е направен од висок квалитет на алуминиум легура со специјални површински третман може да акумулација на топлина и топлинска изолација. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】Постојат 2 рачки на секоја страна, со изолирана покрие за практично се движи без греење или горење на вашите раце. 【Се ПРИКЛУЧИТЕ ВО ГОТВЕЊЕ ЗАЕДНО】Пространа 35" 9" големина е одлична за хостинг страни или семејни оброци.

Декларирани својства

● Voltage And PowerL:
120V~60Hz, 1500W
● The Thickness Of Grill:
0.09
● Baking Surface:
35 X 9
● Wooden Spatulas Size:
5.5 x 1.5
US local stock and shipping via FedEx/ USPS; only takes 2-7 business days; Any questions please kindly contact us first! :

Најдобри предлози