• Ново
Dorman 601-056 Висок Интензитет на Испуштање на Осветлување Баласт за Изберете Модели

Dorman 601-056 Висок Интензитет на Испуштање на Осветлување Баласт за Изберете Модели

DEN 3479.04
Залиха

Износ

Ја враќа функционалност - сигурен замена за оригинална дел кој не успеа поради напонски бран во електричниот систем.Осигурете се вклопуваат - за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот точната возило, внесете ја вашата направи, модел и да се намали нивото во Гаража.Сигурен квалитет, поддржан од страна на тим на производот експертите во сад и повеќе од еден век на автомобилската искуство.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Novelbee 12V 110db Електричен Супер Рог со Заградата,Висок Тон и Низок Тон Метал Близнак Рог Комплет за Чамец,Автомобил,Камион,Мотоцикл
  • Ново

Novelbee 12V 110db Електричен Супер Рог со Заградата,Висок Тон и Низок Тон Метал Близнак Рог Комплет за Чамец,Автомобил,Камион,Мотоцикл

DEN 323.76

Низок тон рог : 320 ± 20 HZ;Висок тон рог : 430 ± 20 HZ.Издржливи црна обложени метално тело со црвена заштитна реш