• Ново
9x25cm Lotus Сончевата Светлина Отворено, ПРЕДВОДЕНА од Стакло Lotus Светла, Пукам Свет Стакло Lotus Декорација, Водоотпорен Цвет Светлина

9x25cm Lotus Сончевата Светлина Отворено, ПРЕДВОДЕНА од Стакло Lotus Светла, Пукам Свет Стакло Lotus Декорација,

DEN 2047.20
Залиха

Износ

❁Lotus Сончевата Светлина : лотос цвет-во облик на соларни отворено декоративни светлина користи LED светла за да емитираат меко и пријатно килибар светлина, која сјае на ѕидот во вода бран на моделот. ❁Сончевата Светлина : сончевата светлина има вграден автоматски сензор за светло.Тоа може да биде обвинет за 8 часа во сонцето и може да светне за 6 до 10 часа во текот на ноќта во просек. ❁Долготрајни Водоотпорен : Овие отворено соларни светилки се времето-отпорни, со IP44 водоотпорен оценка, која може да издржи дожд, снег, мраз или лапавица.Продолжување на работниот век на сончевата градина светла. ❁Повод : Соларна lotus светла може да ги красат вашата градина, двор, базен, тревник, тротоарот, итн.Тоа исто така може да се користи како расположение осветлување на годишнини, датуми, свадби, Денот на Вљубените, и на Божиќ. ❁По-продажбата на Услугата : Доколку имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас!Ние ќе одговори на вашата е-пошта во рок од 24 часа.Спецификација : Материјал : glass Packing големина : 24*24*12cm Product квалитет : 870g Light код тип : led Light извор на моќ : 0.5 (W)Осветлување време : 6 (inclusive) -12 (не се вклучени) h Packing Листа : 1*Соларни lotus светлина.

Декларирани својства

Најдобри предлози