• Ново
Nansheng Премиум Одберете Тешка Тежина Fiberglass Ткаенина Ткаенина Мрежа, 39 x 5 Метри, Fiberglass Мат Материјал се Тркалаат Ткаени Roving за Када, Туш Брод Базен Поправка (48.75 Квадрат

Nansheng Премиум Одберете Тешка Тежина Fiberglass Ткаенина Ткаенина Мрежа, 39 x 5 Метри, Fiberglass Мат Материјал

DEN 959.76
Залиха

Износ

топлинска заштита, топлинска изолација, висока температура отпор, пламен retardant, огноотпорни, одржување и зајакнување Производи : стаклени влакна, обична ткаат.Мазен изглед, висока цврстина, отпорност на топлина, изолација, ' рѓа доказ.Примена : тоа е погоден за бродот, електрични, електронски, заварување машина серпентина изолација ленти, цевки се врзуваат на одборот, кабел обврзувачки изолација, анти-корозија, изолација, итн.Совет : за било браздата во текот ламиниране може да се исправи лесно (тоа е нормално, ова нема да ја оштети материјал, ова не е дефект) Големина : 39 "x 5 Метри.

Декларирани својства

Најдобри предлози