• Ново
Jaclo S176-PB Каскада Picolo Showerhead S176 Полиран Месинг

Jaclo S176-PB Каскада Picolo Showerhead S176 Полиран Месинг

DEN 3912.00
Залиха

Износ

Cascada Picolo Showerhead Полиран Месинг.Оваа точка се користи за Молк Тела, Када и Туш Чешми и Додатоци.Овој објект е произведен во сад.Пакет Димензија : 3.5"L x 4.0"W x 3.0"Х. Каскада Picolo Showerhead Полиран Бакар.Оваа точка се користи за Молк Тела, Када и Туш Чешми и Додатоци.Овој објект е произведен во сад.

Декларирани својства

Најдобри предлози