• Ново
Lagerery Салон Копчиња за Деца Виножито Бели Облаци Фиока Копчиња Кристално Стакло Кабинет Копчиња 4Pcs Печатење во Боја Круг Бела Копчиња за Бебе Деца Деца 1.3x1.0 во

Lagerery Салон Копчиња за Деца Виножито Бели Облаци Фиока Копчиња Кристално Стакло Кабинет Копчиња 4Pcs Печатење

DEN 299.76
Залиха

Износ

На шрафовите се направени на 304 нерѓосувачки челик, кој не е лесно да ' рѓа и е издржлив.Тоа исто така може да се користи за креативни ѕид декорација на дневна соба, спална соба, бања и кујна.Големина на : 1.1 во (28mm) и 1.Пакетот вклучува два вида на завртки и повеќе метал подлошки.На копчиња се изработени од АБС, површината е мат и мазна, копчиња се мали и компактни, ретки и модерен, носат-отпорни, и издржливи.На завртката должини се 1.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно да ни испратите е-пошта, и ние ќе се потрудиме да се реши тоа за вас!.

Декларирани својства

Најдобри предлози