• Ново
Homyl 2 парчиња Тешки Фиока Слајд 350-1000mm 53mm 265lbs носивоста со Заклучување на Тркачи Одговара за RV Автомобил Фиоки Мебел Камион Мека Блиску

Homyl 2 парчиња Тешки Фиока Слајд 350-1000mm 53mm 265lbs носивоста со Заклучување на Тркачи Одговара за RV

DEN 1910.40
Залиха

Износ

* Топката-лого дизајн, нудат помалку бучава кога ќе ја отворите или затворите фиоки, мазна и точни слајд.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.Спецификација : - Материјал : Ладно валани челик - Имајќи : 120 KG/265lbs - Дебелина : 3/4" - поле на примена : голем железо кабинети, складирање кабинети, алатка кутии, челик кабинети, машини и опрема, off-road RVs, Tata ориз кревети, генерален големи фиоки. 3-Дел целосна екстензија, овозможува за целиот фиока да се пристапи. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!Изберете сите што ви треба во нашата продавница. - Дебела анти-судир гума со триење функција, ефикасно да го спречите автоматското отворање по затворањето.Опис : Големина : должина : 35cm/14 Инчен, Ширина : 2.1 инчен(53mm), Дебелина -2. * Погоден за Стоки полица, Кабинети, се користи фиока, RV, Камион, Вендинг машина, итн. - Погоден за Стоки полица, Кабинети, се користи фиока, RV, Камион, Вендинг машина, итн.

Декларирани својства

- Material:
Cold rolled steel
- Bearing:
120KG/265lbs
- Thickness:
3/4
- Scope of application:
large iron cabinets, storage cabinets, tool boxes, steel cabinets, machinery and equipment, off-road RVs, Tata rice beds, general large drawers.
- Model:
5301-01
- Extension:
3 section full extension
Size Chart:
Length:
350mm/14inch
Width:
53mm/2inch
Package Includes:
1 PairDrawer Slides :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :
Choose all you need in our store. You will have a nice purchase experience and get quality products and service corresponding to the policy of . :

Најдобри предлози