• Ново
8 Нога Ft 2.43 Метар М IEEE 1394 Кабел 6 Pin за 4 Pin 400 Mbps Брзината на Пренос на Податоци.

8 Нога Ft 2.43 Метар М IEEE 1394 Кабел 6 Pin за 4 Pin 400 Mbps Брзината на Пренос на Податоци.

DEN 1358.40
Залиха

Износ

8 Нога IEEE 1394 Кабел за да го поврзете Дигитален видео или фотографија.компатибилни уреди во вашиот компјутер.Apple Firewire и Sony I-Линк компатибилни.Ултра Брзо 400 Mbps Брзината На Пренос На Податоци.Заштитени од страна на Анти-Кражба Сензор.Компјутер Essentials.

Декларирани својства

Најдобри предлози