• Ново
Италијански Колекција 75-Парче Премиум Хируршки Нерѓосувачки Челик Сребрениот Flatware Поставите 18/10, Услуга за 12, 24K позлатени Водителка Служат Сет (Luxor)

Италијански Колекција 75-Парче Премиум Хируршки Нерѓосувачки Челик Сребрениот Flatware Поставите 18/10, Услуга

DEN 719.28
Залиха

Износ

75 Парче Премиум Flatware Сет Нуди Најдобрите Нерѓосувачки Челик Конструкција со секое парче професионално полиран.Премиум тешки 18/10 Нерѓосувачки Челик материјал.Елегантен Сет Обезбедува Услуга за 12 (вкупно 72 pc) & 3-парче Водителка Служат во Собата.Секое парче индивидуално спакувани во заштитна фолија.Машина за миење садови безбедно (со благ детергент).Ова 75-парче премиум flatware сет нуди најдобрите нерѓосувачки челик конструкција со секое парче професионално добро направени.Елегантен сет обезбедува услуга за 12 & 3-парче водителка служат во собата, цврсти & здрав.Оваа убава прибор за јадење поставен дефинитивно ќе додадете luxuriance за вашиот секојдневен вечера искуство!Доаѓа во мало бела кутија за пакување и го прави импресивен подарок кој ќе се памети.Висок квалитет 18/10 Тешки Нерѓосувачки Челик е долгорочна инвестиција!.

Декларирани својства

Најдобри предлози