• Ново
Rubbermaid Навалите Камиони Со Вилушка Џебови - 43Wx80-1/2Dx49-1/2H - Црна

Rubbermaid Навалите Камиони Со Вилушка Џебови - 43Wx80-1/2Dx49-1/2H - Црна

DEN 1454.40
Залиха

Износ

User-friendly навалите камион е конструиран за да се олесни транспортот и дампинг на тешки товари.RUBBERMAID Навалите Камион со 5.6"Wx2.75"H челик вилушка џебовите ви овозможи да се движи целосно натоварени камиони со вилушка камион, додека на постојана сила дизајн дозволи контролирани дампинг мерки.Лесна ротациски лиен полиетилен тело е лесно да се чисти и не ќе ги кородираат.Целата единица е поддржана со прав обложен челик рамка за дополнителна цврстина и сила.Ќе работи со конкурентите самосвали системи.Две гумени тркала.Боја : црна.

Декларирани својства

Најдобри предлози