• Ново
Предната Камера/Близината Light Sensor Конектор Лента Flex Кабел Модул Замена Компатибилен со iPhone 8/SE 2020

Предната Камера/Близината Light Sensor Конектор Лента Flex Кабел Модул Замена Компатибилен со iPhone 8/SE 2020

DEN 309.60
Залиха

Износ

Предната Камера / Близината Light Sensor Конектор Лента Flex Кабел Модул Замена Компатибилен со i Phone 8/SE 2020 година. Совети : Ова е Предната Камера / Близината Light Sensor Конектор Лента Flex Кабел Модул замена да го замени стариот штета на Предната Камера / Близината Light Sensor Конектор Лента Flex Кабел Модул, не вклучуваат инструкции, ве молиме инсталирајте ја од стручен техничар.Скршени вашите Пред Камера / Близината Light Sensor Конектор Лента Flex Кабел Модул, не треба да се промени нова машина, само да ги купите овој објект и replce вашиот штета на Предната Камера / Близината Light Sensor Конектор Лента Flex Кабел Модул, дозволете му на вашиот Уред функционира повторно и повторно.Компатибилен со : i Phone 8/SE 2020 година (ве Молиме проверете ја вашата машина модел пред да го купите).Производот е кревка, лесно да се оштети за време на превозот.Значи, ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Пакет содржина : 1x на Предната Камера / Близината Light Sensor Конектор Лента Flex Кабел Модул Компатибилен со i Phone 8/SE 2020 година.

Декларирани својства

Најдобри предлози