• Ново
Asdsinfor Nokia C20 Паричникот Случај,Nokia C20 Флип Случај со Кредитна Картичка во Држачот, за Жени & Мажи,со Стојат СТП Кожа Магнетни Затворање Случај за Nokia C20 Пеперутка Сива YB

Asdsinfor Nokia C20 Паричникот Случај,Nokia C20 Флип Случај со Кредитна Картичка во Држачот, за Жени & Мажи,со

DEN 335.76
Залиха

Износ

[Компатибилен Модел] - Само За Nokia C20,ве Молиме потврдете го вашиот модел.ако ви треба други модели, можете да ја посетите нашата продавница. [Мултифункционален] - (1).Вклучени 3 картичка слотови и 1 парите џеб, ги носите вашите кредитни картички и готовина.(2).Телефонот случај со стојат поддршка функција обезбедува добра перспектива за гледање видео записи или да пребарувате на веб. [Полно Тело за Заштита на] - Премиум СТП И издржливи мека TPU Совршено да се вклопи во секој агол,со полно работно тело внатрешна обвивка доаѓа со cushioned shockproof работ и да се гарантира вашиот телефон од капки удари И гребнатини на површината. [Совети] - Ако имате било какви прашања во врска со производот или испорака, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да ви обезбеди со повеќето задоволителна услуга. [Она што ќе добиете] - 1 Buc Случај (Телефон не е вклучен).Компатибилен Модел : Nokia C20 This производ е врежана дизајниран од страна на high-end сликарство процесот на производи,Тоа дизајн го прави нашиот случај повеќе корисни, можете да пристапите до сите копчиња со случајот, и големината е удобно за вас да се фати,Овој стилски висок квалитет мека назад случај е дизајнирана да понуди заштита од удари, удари, гребнатини и нечистотија и ќе го задржи вашиот телефон во совршена состојба и заштитени се со стил со оваа мека назад случај на кожата случај додаток,Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани од кожата,Пакет : 1 x phone случај (телефон не се вклучуваат).

Декларирани својства

Најдобри предлози