• Ново
Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Бетмен DC Comics и Outlaws #50 Црвено Худ Кожа Книга Паричникот Случај Покрие Компатибилен со Nokia C30

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Бетмен DC Comics и Outlaws 50 Црвено Худ Кожа Книга Паричникот

DEN 502.80
Залиха

Износ

Рачно изработени од кожа изградба.Форма ги исполнува функцијата.Тој е дизајниран да бидат елегантни доволно за вашиот џеб, но сигурно со својата магнетна затворање систем да држете го вашиот мобилен уред, додека овозможувајќи лесен пристап до пристаништата и штекерите (подножјата).Магнетни затворање систем.Брзо да го Инсталирате.Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани DC Comics производ.Идеално за гледање movies Magnetic затворање system Full пристап до сите порти и звучници.Овој паричник во склопот карактеристики три слотови да се одржи вашите кредитни картички и готовина.Едно парче тело дизајн се заклучува во заштита на едноставен snap.Повеќе картичка слотови за ИДЕНТИФИКАЦИЈА или кредитни картички.Овој стилски случај одговара на секоја прилика, додека одржување на вашиот мобилен уред заштитени и функционална.И кога тоа е време да се релаксира можете да го поставите вашиот мобилен уред до вашиот склопот на агол на гледање, со своите политики аголна механизам за да се види видеа, проверете newsfeed или одат социјално - совршен партнер за вашиот мобилен уред.Покажете ја вашата љубов за нечујно заштитник на Готам Сити со оваа Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Бетмен случај!Со толку многу прекрасни дизајни за да изберете од, ние сме ви покриени со најширокиот спектар на DC Comics случаи на пазарот!Дизајниран за модерниот начин на живот.Оваа Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани DC Comics мека кожа паричникот стил случај е рачно изработени за да бидат стилски и функционален.Идеално за гледање филмови.Префинет стил и заштита.

Декларирани својства

Најдобри предлози