• Ново
Галакси Z Флип 3 5G Случај 2021, Samsung Z Флип 3 Телефон Маска, Тенок Тенка Лесни Трајни Браник Најлон Тешко PC Школка Капка-Доказ, Анти-Нула Против Пролизгување Shockproof Бранит?

Галакси Z Флип 3 5G Случај 2021, Samsung Z Флип 3 Телефон Маска, Тенок Тенка Лесни Трајни Браник Најлон Тешко

DEN 287.76
Залиха

Износ

Исклучиво наменета за Samsung Галакси Z Флип 3 5 G 2021 САМО, Не за Samsung Галакси Z Флип 2 5 G 2020 година.Тешко PC Случај ефикасно да се решава досадни отпечатоци од прсти и акумулација на прашина и масло, лесно лизга на вашиот џеб. 【Екран & Камера Заштита】 Галакси Z Флип 3 Телефон Капак.Само внесете го телефонскиот од пониските делови на телефонот.Галакси Z Флип 3 Тенок Случај Најлон назад дизајн, многу модата и привлечни. 【Доживотна Гаранција】Samsung Z Флип 3 Случај Тешки Заштита.Овој телефон користи high-end материјали и врвен изработка да се даде на телефон безбедно заштита и да ви даде Одлични рака чувство. 【Добра Потпора и Против пролизгување, Тенок & Лесни】Галакси Z Флип 3 5 G Случај 2021.Тенок тенка и мала Тежина Дизајн, Одлична Shockproof, Секогаш се чувствуваат безбедно со случајот.Ќе добиете живот-време гаранција и пријателски услуги на клиентите.За брзо поддршка, ве молиме да не контактирате директно преку пораки.Уникатен шок-апсорпција дизајн : Екстра 4 браник аглите ефикасно се апсорбираат шокови & против капки со воздушни перници се обезбеди подобра заштита за екран и камера.Тешко КОМПЈУТЕР Назад обезбедува Шок-Апсорпција, Анти-Нула заштита.Воскресна рамки рабовите им понуди заштита за екран и камера против нула, поставените усните се задржи на екран и камера исклучување на рамни површини.Ако производот има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат.Галакси Z Флип 3 Телефон Случај Покрие случај има дарежливи и точни cutouts за копчиња, пристаништа и на камерата, па можете да ги имаат сите лесен пристап, додека во употреба.

Декларирани својства

Најдобри предлози