• Ново
Linzhou Случај за Huawei Чест X10 Max Кожа Случај Паричникот Флип Заштитни Случај Магнетни Застане на Функцијата Мобилен Телефон Случај за Huawei Чест X10 Max-Пинк

Linzhou Случај за Huawei Чест X10 Max Кожа Случај Паричникот Флип Заштитни Случај Магнетни Застане на Функцијата

DEN 301.92
Залиха

Износ

Совршена заштита : мобилен телефон случај за Huawei Чест X10 Max е направен од faux кожа, која го штити вашиот мобилен телефон во сите правци и се спречува оштетување на телефонот од судири.Носител на функција : со стабилна поддршка функција, тоа е погоден за гледање филмови или видео разговор во слободното време.Обрнете посебно внимание за чистење на зглобовите, cutouts, мекост и плоштадите за време на обработката.Тоа може да се користи за извршување банкарски картички и мал износ на пари.Тоа може да биде лесно да се отвори за време на употребата, што е удобен и сигурен.Мулти-агол на зумирање екран функција, лесно да се види филмови, читајте информации, видео разговор, итн.Погоден за Huawei Чест X10 Max флип тип заштитни случај.Мобилниот телефон случај е stitched на врвот и се наредени со мека faux кожа.Овие се види случаи се направени од високо-квалитетна кожа, материјал е силен и издржлив и може да се користи за долго време.Мобилниот телефон случај е поврзан со магнетни затворање.Пакување : Huawei Чест X10 Max кожа случај.Модерен паричник – содржи картичка слотови и паричник.Шевовите усвојување на таписерии и убава форма.Customer service : Ако имате било какви проблеми по купувањето на производот, ве молиме ги споделите со нас преку е-маил и ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.

Декларирани својства

Најдобри предлози