• Ново
Ана со Anuschka Страна се Насликани Кожа, Лав Гордост

Ана со Anuschka Страна се Насликани Кожа, Лав Гордост

DEN 1463.52
Залиха

Износ

Погоден за носене РЕМЕК-дело : Тој зборува за софистицирана жена кој е подготвен да еден-на-еден вид дизајни & изработка.СОГЛАСНОСТ НА ВАШИОТ начин на ЖИВОТ : Различни големини, функција и дизајн ви овозможи да се донесе овој богатство перниче во вашиот живот, се знае тоа ќе им служи на секој цел што треба да се.Секој уникатен производ, започнува со еден-на-еден вид приказна.Со помош на нивниот син Bhaskar, на Basus започна проширување на своите производи на глобално ниво.Hobos, satchels, организаторите, crossbodies, паричници и повеќе.На Anuschka приказна започна со идејата за свет каде што уметноста и модата се спои како еден.8 см, Висина : 7.Сите направени од страна на глави, срца & рацете на човечки суштества.Кога купувачот купува на Anuschka чанта, тие инвестираат во приказните на 500+ луѓето – секој еден за зајакнување на живот.Овие се луѓето кои се во потреба од редовни приходи, здравствена заштита, безбеден дом и образование за нивните деца.Комплимент-магнет.3 см, Тежина : 0.Површината на кожа е важно за нашата занаетчии да се направи најдобрата работа на сликата за нив.

Декларирани својства

Најдобри предлози