• Ново
Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани PLdesign во Сини и Црвени Ombre Светкавиот Метален Кожа Книга Паричникот Случај Покрие Компатибилен со Xiaomi Redmi Забелешка 10 5G

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани PLdesign во Сини и Црвени Ombre Светкавиот Метален Кожа Книга Паричникот

DEN 502.80
Залиха

Износ

Мулти-view застане.Фотографијата не може да бидат оштетени.Едно парче тело дизајн се заклучува во заштита на едноставен snap.Овој стилски случај одговара на секоја прилика, додека одржување на вашиот мобилен уред заштитени и функционална.Форма ги исполнува функцијата.Рачно изработени од кожа изградба.Идеално за гледање филмови.Вие не мора да се грижите за нивно расипување на сјајот, кога ќе употреба случај.

Декларирани својства

Најдобри предлози