• Ново
WenBelle Случај за iPhone 12 Про Max 5G (6.7 инчен),2-во-1 Магнетни кој се одвојува,TPU Shockproof,Вистинска Кожа Случај Паричник,RFID Блокирање Заштита,Гледање Стојат и Картичка Слотови Ф

WenBelle Случај за iPhone 12 Про Max 5G (6.7 инчен),2-во-1 Магнетни кој се одвојува,TPU Shockproof,Вистинска

DEN 959.76
Залиха

Износ

Ако има било какви не-вештачки производ прашања за нашата случаи, ве молиме контактирајте со нас веднаш,за да се добие нова замена слободни.ПРЕМИУМ ВИСТИНСКА КОЖА - i Phone 12 Про Max 5 G кожа случаи се прецизност направени од горниот слој вистински cowhide кожа,Тие природата и мека.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН - (1)се Вклучени 3 картичка слотови и 1 парите џеб, ги носите вашите кредитни и дебитни картички, и пари, без да се земе вашиот паричник со вас;(2) RFID технологија апликација ефикасно штитови на сигнали и ги чува вашите лични информации безбедност;(3)Удобност за Гледање,Проп до вашиот уред во пејзаж стојат ориентација да уживате во гледањето видеа;(4)2 во 1 монтажни структура,magnetically отстранлив флип случај дизајн ќе се добие целосна заштита и удобност.7 инчи) уреди само, да НЕ се вклопи во други телефони.КОМПАТИБИЛЕН - i Phone 12 Про Max 5 G (Големина : 6.Ве МОЛИМЕ ЉУБЕЗНО ЗАБЕЛЕШКА : Овој Случај НЕ може да се РАБОТИ со Магнетни Држачи и Чи Безжично Полнење.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА - даваме доживотна гаранција со нашите случаи.

Декларирани својства

Најдобри предлози