• Ново
RW2229 Гроздобер Цвеќиња СТП Кожа Флип Случај Маска за iPhone 11 со Персоналните Вашето Име на Кожа Ознака

RW2229 Гроздобер Цвеќиња СТП Кожа Флип Случај Маска за iPhone 11 со Персоналните Вашето Име на Кожа Ознака

DEN 959.76
Залиха

Износ

СТП Кожа Флип Случај Покрие Компатибилен со i Phone 11. Тенок одговара и лесен. 3 картичка слотови за вршење на ИДЕНТИФИКАЦИЈА, кредитни картички.Лесен Пристап до сите порти, контроли & сензори.Бренд jjphonecase, производство и продадени од страна на корисникот jjphonecase само.Ве молиме проверете Бродови од и продадени од страна на jjphonecase.RW2229 Гроздобер Цвеќиња СТП Кожа Флип Случај Маска За i Phone 11 со Персоналните Вашето Име на Кожа Tag Graphic Печатени СТП Кожа Флип Случај со картичка слотови за вршење на ИДЕНТИФИКАЦИЈА, кредитни картички.Графички Печатен Дизајн, Вклучувајќи и Напред и Назад.100% сосема нов.Направен од Висок Квалитет на СТП Кожа.Чувајте вашиот мобилен телефон безбедно и заштитени во луксузен стил.Сликата ќе печатење со висок квалитет на двете напред и назад.Слим-одговара отпорен на гребење лесни случаи.Патентирана фото технологија на печатење.Обезбедува стабилна заштита на тел.Овој телефон случај не е налепница или ефтин метал печатени insert (внеси).Издржливи & Лесен.Случаите не се само визуелно запрепастувачки, но се исто така многу практични и да се обезбеди стабилна заштита на тел.Внатре се покрие со висок степен на тврда пластика, тие се и издржлив и лесен.

Декларирани својства

Најдобри предлози