• Ново
gazechimp Прилагодливи Flywheel Летаат Тркала Носителот Спојки Макара Алатка АТВ Мопед

gazechimp Прилагодливи Flywheel Летаат Тркала Носителот Спојки Макара Алатка АТВ Мопед

DEN 1471.20
Залиха

Износ

Мотоцикл појас flywheel клуч.Fitment : за Скутер GY6 50cc 150cc АТВ Мопед Оди Kart.Скутер појас плоча магнет фиксна картичка.Тип : Спојки отстранување алатка. 100% Нов со Висок Квалитет.Опис : - 100% Нов со Висок Квалитет - Тип : Спојки отстранување алатка - Мотор појас flywheel клуч - Скутер појас плоча магнет фиксна картичка - Fitment : за Скутер GY6 50cc 150cc АТВ Мопед Оди Kart Specification : - Материјал : Метал - Големина(L*W*H) : 31.5 cm*11cm*2.6 cm/1.24*0.43*0.10 Inch Package Вклучува : 1 Парче Flywheel Variator Спојки Отстрани Holder Note : 1.Ние нудиме јасни слики, мерења каде што е можно.Ве молиме проверете колку што е можно за да бидете сигурни дека објектот е тоа што ви треба.2. Ве молиме овозможи 0.5 - разлика се должи на рачно мерење.(=2.54 см)3. Настава не е вклучена.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме да се разбере,ви Благодарам.

Декларирани својства

- Material:
Metal
- Size(L*W*H):
31.5cm*11cm*2.6cm/1.24*0.43*0.10 Inch
Package Includes:
1 Piece Flywheel Variator Clutch Remove Holder :
1.We provide clear pictures, measurements where possible. Please check as much as possible to make sure the item is the that you need. :
2. Please allow 0.5- difference due to manual measurement.(=2.54cm) :
3. Instruction is not included. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Please understand,Thank you. :

Најдобри предлози