• Ново
Leury Garcia Чикаго Белата Сокс 2019 MLB Автентични 8 x 10 Акција Фото

Leury Garcia Чикаго Белата Сокс 2019 MLB Автентични 8 x 10 Акција Фото

DEN 240.00
Залиха

Износ

Изложба на Квалитетот 8" x 10" Фотографија.Професионално Произведени во Државата на Уметноста Фотографска Лабораторија.Целосно Лиценцирана Од Изборот.Уникатно Нумерирани Лиценцирање Холограмот Во Прилог.Подготвени да се монтира Заврши Големина : 8" x 10".Фото.

Декларирани својства

Најдобри предлози