• Ново
Autographed Gordie Howe 8X10 Детроит Црвени Крила Фото

Autographed Gordie Howe 8X10 Детроит Црвени Крила Фото

DEN 2376.00
Залиха

Износ

Еве еден Уникатен објект за Детроит Црвени Крила Хокеј NHL фанови и колекционери!Тоа е Autographed 8" x 10" сјајни фото на GORDIE HOWE.Почесен член на Хокеј Салата на Славните.Тоа е потпишан во sharpie.Доаѓа со ГРБ.

Декларирани својства

Најдобри предлози