• Ново
HOLSTERICAL Кожа Holster Случај за LG Q52, рачно изработени Вистинска Кожа Телефон Случај, Сопствени Направени од Кожа Торбичка Случај со Страна Појас Јамка, Вертикална Луди К?

HOLSTERICAL Кожа Holster Случај за LG Q52, рачно изработени Вистинска Кожа Телефон Случај, Сопствени Направени

DEN 2280.00
Залиха

Износ

Направени од највисок квалитет потресени природна кожа - рустикален стил.Кожа е тен во Селски, исто така наречен Гроздобер Стил, така што изгледа како потресена кожа - antiqued кожа, со мали гребнатинки, мали гребнатини, тоа е за сите што го прави своето рустикален изглед.Кожа е пријатен на допир.Секој дел од кожа имаат уникатен стил, па секоја торбичка имаат уникатен стил и може да изгледа малку поразлично, исто така, се различни од слики шоу.Долг животен век гарантира поради силна шевовите прават ??на посебни теми, ефективни, дури и под тешки употреба.Кожа доволно дебела за да се апсорбира текови во случај на пад.Направени од највисок квалитет потресени природна кожа - рустикален стил На кожа е тен во Селски, исто така наречен Гроздобер Стил, така што изгледа како потресена кожа - antiqued кожа, со мали гребнатинки, мали гребнатини, тоа е за сите што го прави своето рустикален изглед.Кожа е пријатен на допир на Секој дел од кожа имаат уникатен стил, па секоја торбичка имаат уникатен стил и може да изгледа малку поразлично, исто така, се различни од слики покажуваат Долг животен век гарантира поради силна шевовите прават ??на посебни теми, ефективни, дури и под тешки употреба Кожа доволно дебела за да се апсорбира текови во случај на пад На случај има појас циклус на грбот.

Декларирани својства

Најдобри предлози